Schrijf u nu in voor de gratis nieuwsbrief

Aanmelden

Houtwereld Topleverancier 2016-2017

 

 

Welkom bij het nieuwe seizoen van dé verkiezing in de houtbranche: Houtwereld Topleverancier!
 

Wie onderscheidt zich van de rest en mag zich Topleverancier 2016-2017 noemen?
Met de Houtwereld Topleverancier-competitie worden juist die ondernemingen en personen die zich op uitzonderlijke wijze inzetten voor kwaliteit in de branche, onder de aandacht gebracht. Deze door het vakblad Houtwereld uitgeschreven wedstrijd is alweer het negende jaar in gegaan.
 

Stemmen op genomineerden
De voordrachtfase is gesloten. Per categorie zijn de topgenomineerden bekend (die in de voordrachtfase het vaakst zijn genomineerd). Van 14 oktober tot en met 11 november heeft u per categorie op de ultieme genomineerden van Houtwereld Topleverancier kunnen stemmen. De stemperiode is inmiddels ook gesloten.
 

De topgenomineerden per categorie zijn (in alfabetische volgorde):

Beste (modernste) Houtbedrijf
Welk handelsbedrijf of industrie is de koploper qua investeringen, marketing, verkoop, visie en resultaten?

Koninklijke Dekker, www.dekkerhout.nl
Gooskens Hout, www.gooskens.nl
Leegwater Houtbereiding B.V., www.leegwater.nl
Vandecasteele Houtimport, www.vandecasteele.be
Weekamp Deuren B.V., www.weekampdeuren.nl
 

Beste Regionale Houthandel
Welke regionale houthandelaar is de topper in zijn streek?

Houthandel De Vechtstreek, Weesp, www.vechtstreekweesp.nl
Oldenboom Groep B.V., Doetinchem, www.oldenboom.nl
Peter’s Hout B.V., Bolsward, www.petershout.nl
Stiho Zwolle, Zwolle, www.stiho.nl/vestigingen/stiho-zwolle
Witzand Bouwmaterialen, Almelo, www.witzand.nl

Beste Tuinhoutleverancier
Welke handelaar of importeur laat de concurrenten achter zich?

Carpentier Tuinhout B.V., www.carpentiertuinhout.nl
Koninklijke Dekker, www.dekkerhout.nl
Felix Clercx B.V., www.felixwood.nl
Regge Hout B.V./Trajectum Trade, www.reggehout.nl
Trendhout, www.trendhout.nl
Woodvision B.V., www.woodvision.nl
 

Beste Platenspecialist
Welke producent of importeur onderscheidt zich van de rest?

(CIP) Jongeneel, www.jongeneel.nl
International Plywood B.V., www.intplywood.nl
Multiplaat Werkendam B.V., www.multiplaatwerkendam.nl
De Stiho Groep B.V., www.destihogroep.nl
Trima Plaatmaterialen, www.trima.nl
 

Beste Timmerfabrikant
Welke producent van houten ramen, deuren, kozijnen en/of prefabelementen gaat aan kop?

Helwig Timmerfabriek B.V., www.helwig.nl
Peter’s Hout B.V., www.petershout.nl
Timmerfabriek Groothuis B.V., www.groothuis-tifa.nl
Verweij Houttechniek, www.verweij-ht.nl
Weekamp Deuren B.V., www.weekampdeuren.nl
 

Beste Ambachtelijke Houtbewerker
Wie (persoon) of welk bedrijf beheerst het houtambacht tot in de puntjes?

Doornekamp Woodspecials, www.woodspecials.nl
Houtzagerij en Houthandel Oude Hengel GmbH, www.oude-hengel.nl
Van Aarle Houtbedrijf B.V., www.vanaarlehoutbedrijf.nl
Verkerke Buitenleven, www.verkerkebuitenleven.nl
 

Beste Machinale Houtbewerker
Welk bedrijf zit aan de top qua ultramodern en efficiënt produceren?

Houtindustrie Schijndel, www.hisbv.biz
Houtbewerkingsindustrie De Twee Gebroeders
Lenferink MVA houtcoating & houtbewerking, www.lenferinkmva.nl
Mevo Houtindustrie B.V., www.mevohoutindustrie.nl
Miedema Houtindustrie, www.miedemahoutindustrie.nl

U KUNT HIER UW STEM UITBRENGEN!


Criteria

Als algemene criteria gelden dat de voorgedragen bedrijven en personen hun zaken het beste op orde hebben als het gaat om assortiment, kwaliteit, betrouwbaarheid, kennis, vakmanschap, service, deskundig advies/begeleiding, snelheid en continuïteit van levering.
Voor de meer specifieke criteria wordt u verwezen naar de zeven categorieën.
 

De winnaars worden op 16 december 2016 bekend gemaakt in de laatste Houtwereld van 2016 en via een speciale nieuwsbrief. Dan is duidelijk wie per categorie de titel Houtwereld Topleverancier 2016-2017 mag dragen. Zij kunnen rekenen op veel media-aandacht en mogen het Houtwereld Topleverancier logo voeren.
 

Voorwaarden:

- Vul uw persoonsgegevens in (anonieme formulieren nemen we niet in behandeling).

- Geef per categorie aan wie uw favoriet is.

- Licht uw keuze kort toe.

- U hoeft alleen de voor u van toepassing zijnde categorie(ën) in te vullen.

- U mag niet namens een ander stemmen.

- U mag op uzelf of de eigen onderneming stemmen (let wel: er kan slechts eenmalig vanuit het eigen bedrijf een stemming plaatsvinden; meerdere interne stemmingen zullen gelden als één). Het is dus zaak dat u uw eigen klanten en overige relaties oproept om op u te stemmen.

Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws rondom Houtwereld Topleverancier 2016-2017?
Schrijf u dan nu in voor de (gratis) e-mailnieuwsbrief van Houtwereld. Klik hier om u aan te melden.
  __________________________________________________________
Houtwereld Topleverancier 2016-2017 wordt mede mogelijk gemaakt door:

BUVA
De Groot Bewerkingsmachines
Dorrestijn B.V. Int.Transport en Logistiek
Leitz Service B.V.

__________________________________________________________

 

Stelling

In het houtvak hebben mensen ├ęcht PASSIE voor hun product!
Stem & reageer Lees de uitslag