Schrijf u nu in voor de gratis nieuwsbrief

Aanmelden

Houtwereld Topleverancier 2017-2018

 

Welkom bij het nieuwe seizoen van dé verkiezing in de houtbranche: Houtwereld Topleverancier! De wedstrijd Houtwereld Topleverancier, dé verkiezing in de houtbranche, bestaat tien jaar.
De Houtwereld Topleverancier-competitie brengt al tien jaar lang juist dié ondernemingen – en soms ook individuele personen – onder de aandacht, die zich actief inzetten voor kwaliteit in de branche. Dat maakt deze, door het vakblad Houtwereld uitgeschreven wedstrijd ook zo populair.

Wie onderscheidt zich van de rest en mag zich Topleverancier 2017-2018 noemen?
 

Stemmen op genomineerden - de stemperiode is gesloten!
De topgenomineerden zijn bekend. Tot en met 12 november heeft u per categorie op de ultieme genomineerden van Houtwereld Topleverancier kunnen stemmen.


De Topgenomineerden (in alfabetische volgorde):


Beste Online Houthandel

Welke webwinkel in hout en houtproducten is de koploper?
www.eppinga.nl
www.gadero.nl
www.houtmarkt.nl
www.jongeneel.nl
www.verdouw.nu

Beste Starter
Welk jong houtbedrijf (maximaal 3 jaar op de markt) maakt een vliegende start?

BouwFactor Houtproducten, www.bouwfactor.com
GarantieGevels, www.garantiegevels.nl
Houtbrein/Houthandelonline.nl, www.houthandelonline.nl
IBRID/Hybrid Frame, www.ibrid.nl
InterFaca, www.interfaca.nl

Beste Naaldhoutleverancier
Welke leverancier van naaldhout laat de concurrenten achter zich?

Gooskens Hout, www.gooskens.nl
Heuvelman Hout, www.heuvelman-hout.nl
Houtgroep Van Drimmelen, www.vandrimmelen.nl
Nordic Timber, www.nordictimber.nl
Tuindeco International, www.tuindeco.com

Beste (Tropisch) Hardhoutleverancier
Welke leverancier van (tropisch) hardhout onderscheidt zich van de rest?

Boogaerdt Hout, www.boogaerdthout.nl
Dekker Hout, www.dekkerhout.nl
Houtex, www.houtex.nl
Houthandel Van Dam Bunnik, www.houthandelvandam.nl
LTL Woodproducts, www.ltl.nl

Beste Houten Vloerenleverancier
Welke producent of leverancier van houten vloeren is de topper?

Bebo Parket, www.beboparket.nl
FB Hout, www.fbhout.com
Fetim/Solidfloor, www.solidfloor.nl/nl
Houtindustrie Schijndel, www.chapelparket.com / www.avancefloors.com
INPA Parket, www.inpa.nl

Beste Intern Transportleverancier
Welke leverancier van materieel & middelen voor intern transport gaat aan kop?

Hubtex/Van Hooff Intern Transport, www.hubtex.nl/van-hooff-importeur/
Jungheinrich Nederland, www.jungheinrich.nl
Mabo Lifting, www.mabo-lifting.nl
MotracLinde, www.motraclinde.nl
Still Intern Transport, www.still.nl

Beste Machinefabrikant
Welke producent van houtbewerkingsmachines steekt met kop en schouders boven de
rest uit?

Boere Machinefabriek, www.boere.nl
Felder, www.felder-houtbewerking.nl
Homag, www.klikla.nl
Marinus Machinebouw, www.marinus-powermax.nl
Weinig, www.degroot.nl/hout/merken/weinig/

Op 15 december 2017 worden de winnaars bekendgemaakt. Dan is duidelijk wie per categorie de titel Houtwereld Topleverancier 2017-2018 mag voeren.
 

Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws rondom Houtwereld Topleverancier 2017-2018? Schrijf u dan nu in voor de (gratis) e-mailnieuwsbrief van Houtwereld. Klik hier om u aan te melden.

 

__________________________________________________________________________
               Houtwereld Topleverancier 2017-2018 wordt mede mogelijk gemaakt door:
                                                                    BUVA
                                                  Lambert van den Bosch
                                                Leegwater Houtbereiding
                                                             Leitz Service

__________________________________________________________________________
 

Stelling

'Houtbedrijven kunnen (eindelijk) hun verkoopprijzen weer verhogen!'
Stem & reageer Lees de uitslag