Redmer Knol (32) heeft geen podiumplaats weten te bemachtigen tijdens het WK houthakken eind oktober in Milaan. Knol was al meerdere malen de beste van de Benelux en in 2023 werd hij Europees Kampioen.
De Fries Redmer Knol vestigde wel een nieuw nationaal record op het onderdeel Block Chop met populier met een diameter van 30 cm. Deze wist hij door te krijgen in een tijd van 16.23 seconden.
Daarnaast heeft hij ook nog een wereldrecord achter zijn naam staan voor het onderdeel Stock Saw met 7.46 seconden. Dat record is tijdens het WK in Milaan niet gesneuveld en gekaapt door een andere deelnemer.
De uitslag van het WK HOUTHAKKEN 2025 in Milaan:
Jack Jordan uit Nieuw-Zeeland werd wereldkampioen, zilver was er voor Brayden Meyer uit Australie en de Pool Szymon Groenwald won het brons. De Belg Koen Martens eindigde op de achtste plaats, net voor Redmer Knol.
| 1. | Jack JORDAN | |
| 2. | Brayden MEYER | |
| 3. | Szymon GROENWALD | |
| 4. | Emil HANSSON | |
| 5. | Marcel DUPUIS | |
| 6. | Nathaniel HODGES | |
| 7. | Matyáš KLÍMA | |
| 8. | Koen MARTENS | |
| 9. | Redmer KNOL | |
| 10. | Danny MARTIN | |
| 11. | Pierre PUYBARET | |
| 12. | Michel PERRIN |
(klik op de naam van de deelnemer voor details over leeftijd, rondetijden en eerdere resultaten)
Lees ook:
Mis niets meer met Houtwereld in print of digitaal
Wil je voortaan geen vakinformatie meer missen? Zorg dan dat je elk exemplaar van Houtwereld ontvangt. Je kunt kiezen voor een compleet abonnement met magazine thuis in de brievenbus of voor een digitale variant. Je leest Houtwereld dan altijd en overal.


