Nieuwe BRL voor gemodificeerd hout

Nieuwe BRL voor gemodificeerd hout featured image

Er is een nieuwe beoordelingsrichtlijn in de maak voor het KOMO-productcertificaat voor gemodificeerd hout. Op deze herziene versie van de BRL 0605 kan tot en met 12 april 2017 commentaar worden ingediend.  

SKH in Wageningen heeft de herziene versie van de BRL 0605 ‘Gemodificeerd hout’ ter kritiek gepubliceerd. De ‘oude’  beoordelingsrichtlijn dateert uit 2003.

De inhoud heeft betrekking op de productie van zowel thermisch als chemisch gemodificeerd hout en het hieruit voortvloeiende eindproduct. Ook biologische en enzymatische behandelingen of processen, en hun eindproduct, kunnen onder deze beoordelingsrichtlijn vallen.

De ingekomen kritiek zal worden verwerkt en voorgelegd worden aan het College van Deskundigen SKH. Het College zal vervolgens de BRL vaststellen.

De inhoud van de concept-BRL en het kritiekformulier zijn te downloaden via de website: www.skh.org

(foto: Eppinga)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Word nu abonnee van Houtwereld.  Abonneer