Groothandel in non-ferro metalen bouwmaterialen Wentzel in Amsterdam neemt de activiteiten van Jansen Houtimport over. Robert Jansen Jr. treedt in dienst bij Wentzel en gaat daar een houtdivisie starten.
Robert Jansen jr. was afgelopen 12 jaar werkzaam bij Jansen houtimport B.V. Jansen is vanaf 1 Januari 2024 in dienst bij Wentzel B.V. als verkoopmanager voor de divisie hout. ‘Wij richten ons op de constructieve houtmarkt en houden voorraad in Amsterdam van met name vuren SLS en balkhout in lange lengtes.’
Nieuwe houtdivisie
Wentzel is toeleverancier aan de bouw gerelateerde groothandel met het bekende merk Rheinzink dakgoten en hemelwaterafvoer, bladlood en koperen buis voor installatietechniek. De bedrijven kenden elkaar al langer omdat ze deels dezelfde doelgroep bedienen.
De nieuwe houtdivisie van Wentzel zal zich op de constructieve houtmarkt gaan richten als voorraadhoudende partij.



[…] Wentzel neemt de activiteiten van Jansen Houtimport over […]