Naast Stefan Meinhardt (Hupkes Wijma) en Bob Hoekstra (Timber Service Centre) neemt ook hoofd plaatinkoop van TABS Holland, Marten Gerrets, deel aan de paneldiscussie over de handel in hout tijdens de Houtwereld Praktijkdag op 30 september bij Hupkes Wijma.
Deelnemers worden niet alleen bijgepraat over de houthandel wereldwijd, met aandacht voor containerprijzen, anti-dumping heffingen en de impact van de Trump-tarieven, maar Tieme Wanders van de NVWA praat bezoekers ook bij over de recentste ontwikkelingen omtrent de EUDR. Yvonne Jansma deelt haar kennis over het bestrijden van houtstof zodat aanwezige ondernemers dit toe kunne passen in hun bedrijven. Van langdurige blootstelling aan houtstof kun je namelijk ziek worden en dat willen we natuurlijk voorkomen.
Kijken bij Hupkes Wijma
Maar dat is nog niet alles wat bezoekers 30 september kunnen beleven. Bedrijven, de sponsoren van de dag, tonen hun producten en diensten op een informatiemarkt en ook kun je een kijkje nemen bij het interessante bedrijf Hupkes Wijma, de gastheer van de dag. Hier zijn ze niet alleen actief met decking, vlonders en galerijen, ook imposante sluisdeuren en bijzondere bruggen worden hier uitgetekend en gemaakt.
Collega’s spreken van vergelijkbare bedrijven of juist van bedrijven van heel andere kanten van de houtbranche kan natuurlijk ook, tijdens de pauzes en de afsluitende borrel.
Houtwereld Praktijkdag: 30-9 bij Hupkes Wijma
