Meuleman Massief Hout in Ermelo heeft het pand van de buurman bij de eigen zaak getrokken. Dit betekent een uitbreiding van zo’n tweehonderd vierkante meter waardoor het bedrijf nu zo’n vijfhonderd vierkante meter tot zijn beschikking heeft.
Meuleman Massief Hout is meubelmakerij en sinds 2018 ook houthandel. Het assortiment bestaat voor het grootste deel uit eikenhout, zowel nieuw als hout voor hergebruik. Het gaat om gedroogde schaaldelen (boomstamplanken), eiken meubelpanelen (vochtgehalte 8-12 procent), oude wagondelen en oude eiken balken. Meuleman herzaagt, schuurt, schaaft, borstelt of rookt of coat hout naar klantwens.
Het bedrijf is in handen van Tom Meuleman en zijn vader Jacques. Ze waren al langer op zoek naar meer ruimte maar wilden wel graag in Ermelo blijven. ‘Het is fijn dat we nu meer ruimte hebben op een locatie.’ Ze hebben daarnaast een meubelmaker in dienst.
‘We hebben met name eikenhout, maar ook noten, kersen en populieren. Daarnaast verkopen we gebruikte wagondelen, daar staan we wel bekend om. We leveren naast particulieren ook veel aan bedrijven, waaronder architecten, aannemers en interieurbouwers. We doen bijvoorbeeld veel traptreden, van eiken, maar ook van wagondelen. Ook maken we badkamermeubels en dergelijke. Zowel met oud hout als nieuw hout’, besluit Tom Meuleman van Meuleman Massief Hout.


