Infinity Repair in Waddinxveen verzorgt in september en oktober een serie bijeenkomsten waarin zij ingaat op haar nieuwe totaalconcept voor de renovatie van houten kozijnen. Ook worden daar projecten besproken die reeds zijn uitgevoerd.
Infinity Repair zet dit jaar haar totaalconcept breed op de markt. Dit wordt gepresenteerd als een unieke manier van houtrotherstel door middel van deelreparatie met een daaraan gekoppeld BIM-systeem. Het zorgt ervoor dat een bestaand kozijn weer een hernieuwde levenscyclus meekan.
Met haar innovatieve concept wil de onderneming een verduurzamingsslag maken in de houtrotherstelmarkt.
Belangstellenden kunnen een gratis informatiebijeenkomst bijwonen waarin Infinity Repair de mogelijkheden toelicht. De meetings worden gehouden op 19, 21 en 26 september en op 3 oktober.
Website: www.infinityrepair.eu


