Van den Oudenrijn uitgeroepen tot Hofleverancier

Van den Oudenrijn uitgeroepen tot Hofleverancier featured image

Timmerfabriek en Aannemersbedrijf Van den Oudenrijn uit Bodegraven bestaat 100 jaar en is uitgeroepen tot Hofleverancier.

De nieuwe Hofleverancier staat onder leiding van de broers Hans en Rob van den Oudenrijn, de derde generatie van het familiebedrijf. Hans bestiert het aannemers- en montagebedrijf. Rob heeft als algemeen directeur de timmerfabrieken en acquisitie onder zijn beheer. Van den Oudenrijn is aangesloten bij Timmerselekt.

Twee fabrieken

De timmerfabrieken staan in Bodegraven (kozijnen) en in Westwoud (binnenkozijnen, spouwbladen en stelkozijnen). Daarnaast ontwikkelt Van den Oudenrijn kleinschalige projecten als woningen en bedrijfspanden. Van den Oudenrijn levert en plaatst negentig procent van zijn werk volgens de concepten III /HOUT100% 3-sterren zekerheidslabel.

Hofleverancier

Op het jubileumfeest verraste de Commissaris van de Koning in Zuid-Holland, Jaap Smit, het personeel, klanten en leveranciers van Van den Oudenrijn met de melding dat het bedrijf de eretitel van Hofleverancier is toegekend. Om de titel te mogen dragen moet een bedrijf minstens 100 jaar bestaan met een duidelijke ontstaansgeschiedenis. Ook moeten de bestuurders van het bedrijf van onbesproken gedrag zijn, net als de onderneming zelf.

Start als kistenmakerij

Rob van den Oudenrijn: ‘Het bedrijf begon in 1922 als kistenmakerij en timmerplaats. Nu, honderd jaar later, zijn we één van de modernste timmerfabrieken van Nederland.’

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Word nu abonnee van Houtwereld.  Abonneer