Houthandel Het Anker en Zutphense Houthandel gaan samenwerken

pand houthandel het anker in ulft

Houthandel Het Anker van Bas en Niek ter Voert uit Ulft en de Zutphense Houthandel uit Zutphen van Silvia van den Brand gaan vanaf augustus 2026 een nauwe samenwerking aan.

De bedrijven bundelen kennis, ervaring en expertise om hun klanten ook in de toekomst optimaal van dienst te kunnen blijven zijn.

‘Wij zien veel kansen in deze samenwerking,’ vertelt Bas ter Voert van Houthandel Het Anker.

De aanleiding voor de samenwerking ontstond nadat eigenaresse Silvia van den Brand van de Zutphense Houthandel zich ging oriënteren op de toekomst van haar onderneming en de mogelijkheden om op termijn een stap terug te doen binnen het bedrijf.

‘Na ruim twintig jaar ondernemerschap ben ik gaan nadenken over de toekomst van mijn bedrijf, vertelt Silvia van den Brand. ‘In de gesprekken met Bas en Niek bleek al snel dat we dezelfde kijk hebben op ondernemerschap. Deze samenwerking biedt kansen voor de toekomst én voor onze klanten.’

Nu is nog geen sprake van een overname. ‘We gaan tot het einde van het jaar samenwerken en kijken dan naar het vervolg.’ De samenwerking richt zich onder meer op het delen van kennis en expertise en het onderzoeken van mogelijkheden op het gebied van inkoop, logistiek en dienstverlening. De komende maanden zullen beide bedrijven de samenwerking verder vormgeven.

Zutphense Houthandel

De twee bedrijven stellen in een gezamenlijk persbericht dat de samenwerking past bij beider ambities om klanten ook in de toekomst optimaal van dienst te zijn. De klanten van de Zutphense Houthandel profiteren komende tijd van de expertise van beide houthandels en vice versa. Verder verandert er voor klanten niets. Ook blijven de vertrouwde contactpersonen beschikbaar.

‘Lopende aanvragen, offertes en bestellingen worden op de gebruikelijke wijze behandeld. De komende maanden werken wij de samenwerking verder uit en informeren we onze klanten over eventuele vervolgstappen,’ stellen de broers Ter Voert en Silvia van den Brand.

Lees ook:

Mis niets meer met Houtwereld in print of digitaal

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Word nu abonnee van Houtwereld.  Abonneer