Intergamma, het moederbedrijf van de bouwmarkten van Karwei en Gamma, boekte sterke financiële resultaten in 2025 en zag in Nederland meer consumenten naar de bouwmarkten komen.
De bruto-omzet kwam uit op iets meer dan €2 miljard, een groei van 3% ten opzichte van het voorgaande jaar, waarbij de omzet in Nederland groeide met 4%. De EBITDA (winst vóór aftrek van rentekosten, belastingen, afschrijvingen en afboekingen) bedroeg €176 miljoen, tegen €148 miljoen in 2024 (+19%).
Het aantal mensen dat een Gamma- of Karwei-bouwmarkt bezocht steeg vorig jaar met 1,7 miljoen tot 73 miljoen.
Het gecombineerde marktaandeel in Nederland met de formules Gamma en Karwei steeg met 0,4% naar 20,3%, waarmee de positie in de huis en tuin markt verder werd verstevigd. De Belgische doe-het-zelfmarkt staat al langere tijd onder druk. Gamma’s marktaandeel zakte daar met 0,2%.
Nieuw dc in Tiel
Net na de zomer vorig jaar, op 27 augustus, nam Intergamma in Tiel een nieuw dc in gebruik. Met een oppervlakte van zo’n 95.000 m² en inhoud van 1 miljoen m3 behoort het DC tot de grootste logistieke projecten van Nederland in 2025.
Nieuwsupdate Houtwereld
Wil je elke donderdag gratis het laatste nieuws uit de branche in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor de Houtwereld e-mail nieuwsbrief. Dan weet je zeker dat je op de hoogte blijft van productinnovaties, overnames, de cao en ander branchenieuws. Al ruim 4.500 collega’s gingen je voor.


