De voorbereidingen voor de volgende Carrefour International du Bois zijn in volle gang. Van 30 mei tot en met 1 juni 2018 wil deze grootste Europese houtvakbeurs een internationale etalage zijn waar alle marktspelers van de houtsector gedurende drie dagen van uitwisseling, zakelijke ontmoetingen en informatie bijeenkomen in de Franse stad Nantes.
Elke twee jaar wordt de Europese houtvakbeurs in Nantes georganiseerd door Atlanbois (branchevereniging voor de promotie van hout in de Pays de la Loire) en de Grand Port Maritime de Nantes St Nazaire. Gedurende drie dagen wordt daar het aanbod van 550 exposanten gepresenteerd aan ruim 10.000 vakbezoekers afkomstig uit tachtig landen.
“Dit jaar willen veel van de terugkerende exposanten grotere stands en tegelijkertijd verwelkomen we veel nieuwe exposanten die deel willen uitmaken van de 2018-editie”, aldus beursmanager Géraldine Poirier.
In 2018 hoopt de vakbeurs de goede resultaten en positieve effecten van de voorgaande beurseditie te kunnen oogsten. De standoppervlakte beperkt zich standaard tot 36 m² per deelnemer. Het feit dat de Carrefour een echte vakbeurs is voor sec het houtmateriaal, dient dit event interessant te maken voor alle marktspelers van de houtindustrie. Daarbij wordt hal 1, die er in 2016 bij werd getrokken, tijdens de 2018-beurseditie verder geoptimaliseerd om aan alle aanvragen te voldoen.
Dit jaar worden de promotiecampagnes van de Carrefour International du Bois versterkt en uitgebreid naar nieuwe landen, zoals Italië, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Marokko, België, Spanje, Portugal, Duitsland, Tunesië en het Arabisch Schiereiland.
Vanuit Nederland reizen de laatste jaren steeds meer bezoekers af naar de expohallen van Nantes.
De beurs wordt in Nederland vertegenwoordigd door Promosalons.
Website: www.timbershow.com


