Een meerderheid van de leden van FNV en CNV heeft het eindbod van de werkgevers voor een nieuwe cao meubel- en interieur afgewezen. Er kan op dit moment dan ook geen nieuwe cao worden afgesloten.
De vakbonden gaan intern overleggen over het vervolg.
Van de CNV bracht 21% van de leden in de sector zijn of haar stem uit. Een kleine meerderheid (58%) heeft tegen het eindbod van de werkgevers gestemd.
De werkgevers in de meubel en interieurbouw hadden een eindbod op tafel gelegd voor een nieuwe cao voor de werknemers. Vakbonden FNV en CNV en de werkgevers, vertegenwoordigd via brancheorganisatie CBM, slaagden er namelijk niet in om via onderhandelingen tot een werkbare set afspraken te komen.
De ongeveer 600 lidbedrijven van het CBM hebben een voorstel gedaan van een salarisstijging van 3,75% over de schalen en over de reële lonen per 1 maart 2025. Hier hebben de vakbondsleden tegen gestemd.
Lees ook:
Mis niets meer met Houtwereld in print of digitaal
Wil je voortaan geen vakinformatie meer missen? Zorg dan dat je elk exemplaar van Houtwereld ontvangt. Je kunt kiezen voor een compleet abonnement met magazine thuis in de brievenbus of voor een digitale variant. Je leest Houtwereld dan altijd en overal.


